sexualni-dysfunkce-nejdulezitejsi ANDROPENIS PENISU

www.prelekara.sk/…/sexualni-dysfunkce-nejdulezitejsi-zpravy…
 V poslední době vzrůstá zájem o užívání penilních trakčních zařízení při léčbě PD. Princip účinku těchto zařízení spočívá v natahování tkáně v průběhu času. Autoři italské prospektivní studie II. fáze zkoumali 15 pacientů s mírnou nebo žádnou erektilní dysfunkcí a < 50 ° zakřivením penisu [17]. Pacienti měli za úkol užívat extendér (Andropenis, Madrid, Španělsko) ³ 4 hodiny denně po dobu 6 měsíců. Po uplynutí šesti měsíců došlo k průměrnému zmenšení zakřivení z 31 ° na 27 ° a prodloužení délky nataženého penisu průměrně o 1,4 cm. Tento benefit přetrval i po 12 měsících. Všichni pacienti byli překvapivě s léčbou spokojeni, což autoři studie připisují tomu, že užívání penilního trakčního zařízení způsobuje prodloužení penisu. Andropenis

 

0bff5-0sc1opijuqwqtzjlp

Nízká sexuální apetence je porucha, která se jen vzácně vyskytuje izolovaně. Rovněž velmi vzácně jde o poruchu primární. Nejčastěji se vyskytuje jako sexuální porucha, a to v souvislosti s různými duševními a tělesnými potížemi, jakož i s partnerskými a jinými sociálními problémy.

Často se setkáváme se sekundárními a selektivními poklesy apetence. V těchto případech ženy zdůrazňují naprostý nezájem o sex s konkrétním partnerem. Častou příčinou poklesu a ztráty sexuální apetence je depresivní stav, který může probíhat larvovaně.

Hormonální poruchy: S nízkou sexuální apetencí je spojena hyperprolaktinémie (stresogenní, ale též při adenomu hypofýzy). Nedostatek estrogenů po menopauze vede u některých žen k rychlému poklesu sexuálního zájmu. Snížená sexuální apetence je uváděna u různých typů hypothyreózy a při poruchách činnosti nadledvin. Mnohá vleklá onemocnění vedou svým přímým i nepřímým vlivem k poklesu zájmu o sexuální život. Snížení sexuálního zájmu může být u žen vyvoláno též podáváním léků. Největší význam zde mají psychofarmaka a antihypertenziva.

Terapie: Léčba se musí řídit předpokládanou etiologií. Protože jen vzácně jde o stav primární, pátráme vždy po příčině a snažíme se její vliv oslabit. Ne vždy je ovšem možné podstatně zlepšit partnerské vztahy a sociální poměry pacientky.

 

Deja una respuesta

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s