ANDROPENIS Přístroj prodlouží penis až o pět centimetrů

V poslední době vzrůstá zájem o užívání penilních trakčních zařízení při léčbě PD. Princip účinku těchto zařízení spočívá v natahování tkáně v průběhu času. Autoři italské prospektivní studie II. fáze zkoumali 15 pacientů s mírnou nebo žádnou erektilní dysfunkcí a < 50 ° zakřivením penisu [17]. Pacienti měli za úkol užívat extendér (Andropenis, Madrid, Španělsko) ³ 4 hodiny denně po dobu 6 měsíců. Po uplynutí šesti měsíců došlo k průměrnému zmenšení zakřivení z 31 ° na 27 ° a prodloužení délky nataženého penisu průměrně o 1,4 cm. Tento benefit přetrval i po 12 měsících. Všichni pacienti byli překvapivě s léčbou spokojeni, což autoři studie připisují tomu, že užívání penilního trakčního zařízení způsobuje prodloužení penisu.

Přístroj prodlouží penis až o pět centimetrů

AndroPenis je název nového přístroje, který by mnohým mužů mohl výrazně pozvednout sebevědomí. Jeho výrobce, španělská firma Andromedical, se totiž dušuje, že dokáže natrvalo prodloužit penis od tří do pěti centimetrů.

Anketa, Máte zájem o AndroPenis?

Ano 57.9%, Ne 42.1%

Celkem hlasovalo 2229 čtenářů.

pondělí 27. září 2004, 11:49 — TOKIO

Novinky, ČTK

AndroPenis je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle, vysvětlují výrobci.

Přístroj byl uplynulý týden představen urologům u příležitosti konání sexuologického kongresu v Tokušimě západně od japonské metropole. Právě japonský trh považuje španělská firma za jeden z nejslibnějších pro odbyt své novinky.

Přístroj možná na předpis

Ve Spojených státech jde aparát čile na odbyt a prodají se ho tisícovky. Zástupce firmy Nobuaki Hori věří, že i v Japonsku o něj pánové projeví patřičný zájem. Zatím je v zemi k dostání prostřednictvím internetu. Tímto způsobem si ho již objednalo asi sto klientů.

Přístroj ale dokáže mnohem více než “pouhé” prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování. V Japonsku v současnosti schvalují přímý vstup výrobku na trh. Andro-Penisem se rovněž zabývá ministerstvo zdravotnictví, které zvažuje jeho prodej na recept.

Bez vedlejších účinků

Jak výrobce na svých internetových stránkách píše, přístroj získal certifikát Evropské unie. Dosud nebyly zjištěny jeho případné krátkodobé či dlouhodobé vedlejší účinky. Aparát se nesmí používat, pokud je penis poraněn nebo zasažen infekcí. V takovém případě musí muž vyčkat až do úplného uzdravení.

Zájemce si AndroPenis může sám nasazovat i sundávat, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích, “ve stoje, v sedě i při chůzi”, uvádí server. Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je prý účinný v 97,5 pr

Deja una respuesta

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s