ANDROPENIS BYL SCHVÁLEN LÉKAŘY

ANO! Zvýší se vám sexuální sebevědomí

“Using Andropenis would transmit confidence to the patient, with the reassurance that his penis will grow and that the quality of his erection will also improve”  “Toto zařízení reprezentuje jeden z nejdůležitějších výdobytků v oblasti medicíny, vezmeme-li v potaz účinnost Andropenisu v pooperační fázi u pacientů.”

Dr. Moncada, Urolog, nemocnice G. Marañón, Madrid, Španělsko, Reference na základě vědecké studie: BJUI Přečetl dopis

ZVĚTŠENÍ PENISU Zdravotnický prodlužovač penisu

Andromedical je urologická laboratoř, jež léta zkoumala zdravotnické pomůcky na zvětšení penisu.

Počáteční velikost: 17,8 / Konečná velikost: 20,5 / Nárůst: 2,7
Vždy jsem měl úd zakřivený doleva, což mi bylo velmi nepříjemné. Díky Andro-penisu který jsem používal mám teď penis téměř rovný a obrovský. Jsem teď šťastný a při souloži mi dokonce vydrží erekce mnohem delší dobu. V minulosti jsem několikrát přemýšlel o chirurgickém zákroku, ale částečně by se mi tím zkrátil můj úd, což mne od operace odradilo.

Záleží na veľkosti? To je jedna z najčastejších tém na fórach. Ak nie ste s veľkosťou svojho prirodzenia spokojný a myslíte si, že to tak vníma aj opačné pohlavie, je načase to zmeniť. Riešenie je predsa jednoduché. Volá sa napríklad aj Andropenis. Muži často siahajú po jednoduchšej ceste a skúšajú rôzne tabletky, či krémy od výmyslu sveta. To, čo naozaj pomáha je ťahové zariadenie. Andropenis je prístroj typu extender. Má účinnosť 97,5%. Zvyšných 2,5% tvoria muži, ktorí nemajú dostatok testosterónu alebo sú príliš senzitívni, a preto nemôžu prístroj nosiť. Andropenis je certifikovaný v súlade so smernicou Európskej únie 93/42/EHS pre zdravotnícke výrobky, ktorá ho označuje ako zdravotnícku pomôcku 1. triedy. Možno sa Vám zdá táto cesta menej pohodlná, ale výsledky stoja za to.  Skúsenosti

Nie len z príspevkov našich užívateľov, ale najmä z fór z celého sveta sme zisťovali a zhromažďovali všetky vaše skúsenosti a výsledky.
Ohlasy boli naozaj dobré. Ak sa vyskytla negatívna recenzia, tak autor sám priznával, že nedodržiaval pokyny a dĺžku nosenia skrátil na pár dní. Veľmi zaujímavý bol príbeh Weedyho, ktorý si penis meral a fotil skoro každý deň a za približne 3 mesiace dosiahol neuveriteľný výsledok. „Zo 16,4 cm sa mi penis zväčšil na 18 cm a som naozaj spokojný.“ Užívateľ Kast0 si pochvaľuje: „Mne sa zväčšil o 0,5 cm za presne 38 dní pri dodržiavaní pokynov v návode a odporúčam merať výsledky v ochabnutom stave.“ Johnym zaznamenal nárast o 0,75 cm za 53 dní. Petrus používal Andropenis od januára do júna a zo 16 cm dosiahol 18 cm penis. S výsledkom je veľmi spokojný. Mnohí muži využívajú Andropenis, pokiaľ majú penis krivý. Pokiaľ Vás trápi odchýlka 10–15 alebo aj viac stupňov, ani toto nie je problém. Phallo sa priznal: „Konečne mám rovný penis po 3 mesiacoch nosenia.“ Náš klient majky32 za pol roka dosiahol zväčšenie o 3,5 cm a Andropenis predal kamarátovi, lebo keď videl výsledok, okamžite ho chcel aj on.

Deja una respuesta

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s